Künye

İMTİYAZ SAHİBİ & YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ 

ABDÜLKADİR DURGUT
+90 506 145 24 69

Süreyya Reyent İş Merkezi Gaziosmanpaşa
Bulvarı No:30/A Kat: 6 Daire: 606 Konak / İZMİR
UETS:KOD:  15943-49976-60838

YAZILIM

WordPress

DOMAIN SERVİSİ

isimtescil.net

HOSTING SERVİSİ

İHS HOSTİNG

Tüm Temsilci ve Muhabirler Fahri olarak Çalışır.

Köşe yazılarımızdaki fikir ve değerlendirmeler yazıyı yazan yazara aittir ve aksi belirtilmediği sürece https://724ege.com/ internet haber gazetemizin görüşünü yansıtmaz.

Yazılardan doğacak hukuki sorumluluk direkt olarak köşeyi yazan yazarı bağlar.

Hakaret içeren, TCK´ya aykırı ifadeler barındıran, içerikle ilgisi olmayan yorumlar editörlerimiz tarafından dikkate alınmaz ve yayınlanmaz.

Yorumlarda geçen ifadelerin sorumluluğu yorumu yapan okuyucumuza aittir.yorumu ekleyen okura ait isim-soyisim, IP ve E-Mail adreslerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği taktirde okurun bilgisine ve iznine başvurmaksızın hakkına sahiptir.

Sitemizdeki herhangi bir materyal hakkında yorum yapmak isteyen okurlarımız bu şartları göz önünde bulundurarak yorum yapmalıdır…

VİZYONUMUZ

Doğru ve tarafsız haberciliğin verdiği sorumluluk duygusuyla, etik değerlere bağlı bir şekilde, gelişime ve değişime ayak uyduran sitemiz, alanında kalitesini ispat etmiş deneyimli ekibimiz tarafından en taze ve yeni haberleri anlık olarak okuyucularına iletmeyi kendine ilke edinmiştir…

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.  yazılarınhttps://724ege.com/   sorumluluğunu almaz. sitemizde yayımlanan haberler dolaşıma açık olan  haberlerdir .

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL