SonDakika

100. yıl coşkusu doyasıya yaşanıyor

100. yıl coşkusu doyasıya yaşanıyor Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi’nin Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. yılına özel düzenlediği programda kadınlarla buluştu. Kadınlar, çocuklar başta olmak üzere kente yönelik pek..

100. yıl coşkusu doyasıya yaşanıyor

100. yıl coşkusu doyasıya yaşanıyor

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi’nin Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. yılına özel düzenlediği programda kadınlarla buluştu. Kadınlar, çocuklar başta olmak üzere kente yönelik pek çok projeyi kadınların sayesinde hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Osman Zolan, “Birlikte başardık” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi, Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. yılına özel düzenlediği kutlama programlarına devam ediyor. Katipoğlu Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen programa Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve çok sayıda davetli katıldı. 100. yıl coşkusunun doyasıya yaşandığı programda ilk olarak Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatçısı Ahmet Algün, kahramanlık türküleri seslendirdi. Daha sonra Başkan Osman Zolan’ı Türk bayrakları ile karşılayan kadınlar hep bir ağızdan 10. Yıl Marşı söyledi. Burada davetlilere seslenen Başkan Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak Cumhuriyet’in 100. Yılını güçlü bir şekilde kutladıklarını ifade ederek, davetlerine icabet eden kadınlara teşekkür etti.

“Birlikte Başardık”

Büyükşehir Belediyesi olarak kadınlar, çocuklar ve kente yönelik pek çok projeyi birer birer yerine getirerek hizmete aldıklarını belirten Başkan Zolan, “Denizli’mizi gerçekten bugün parmakla gösterilen bir noktaya getirdik. Sadece benim çalışmam değil, esas olan sizlerin desteğiyle bu çalışmaları yapmış olmamız. Denizli’mizde taş üstüne taş konduysa, birçok güzellikler yapıldıysa Allah’ın izniyle birlikte başardık. Bundan sonra yine bir ve beraber olarak Denizli’mizi daha ileriye ve güzele götürmek için gayret sarf edeceğiz. Birlikte olduğumuz sürece aşamayacağımız engel, varamayacağımız hedef yoktur.”

100. yıl coşkusu doyasıya yaşanıyor Art’s MagazinSon Dakika

100. yıl coşkusu doyasıya yaşanıyor

100. yıl coşkusu doyasıya yaşanıyor

100. yıl coşkusu doyasıya yaşanıyor

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL