Ekonomi

Afyon'da Fuhuş Operasyonu: 5 şüpheli tutuklandı çok sayıda delil ele geçirildi

Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü, fuhuşla mücadele kapsamında gerçekleştirilen başarılı bir operasyon hakkında bilgi verdi.  Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar sonucunda, E.A., S.B. ve M.C. isimli şahısların zor durumda olan kadınları..

Afyon'da Fuhuş Operasyonu: 5 şüpheli tutuklandı çok sayıda delil ele geçirildi

Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü, fuhuşla mücadele kapsamında gerçekleştirilen başarılı bir operasyon hakkında bilgi verdi. 

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar sonucunda, E.A., S.B. ve M.C. isimli şahısların zor durumda olan kadınları fuhşa teşvik ettikleri, müşteri temin ettikleri ve fuhşa yönlendirdikleri iddialarıyla ilgili kapsamlı bir soruşturma başlatıldı.

Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcılığı’nın koordinasyonunda gerçekleştirilen operasyon, 25 Kasım 2023 tarihinde Erenler Mahallesi, Fatih Mahallesi ve Fakıpaşa Mahallesindeki ikametlere yönelik yapıldı. 

Operasyonda 5 şüpheli gözaltına alınırken, yapılan aramalarda toplamda 36.485 TL, 320 USD para ve 49.210 TL değerinde ziynet eşyası ele geçirildi ve bu deliller dosyaya dahil edildi.

Dosya kapsamında tespit edilen 9 mağdur kadın ve 53 bilgi sahibinin ifadeleri alındı. 

Şüpheliler E.A., S.B., H.T., ve M.T. tutuklanırken, M.C. adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

#AfyonkarahisarEmniyet #FuhuşOperasyonu #Gözaltı #Güvenlik #SuçlaMücadele

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL