Ekonomi

Afyon'da Minik Adımlardan Büyük Adımlara Atletizm Etkinliği Büyük İlgi Gördü

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yurt genelinde düzenlediği  “Minik Adımlardan Büyük Adımlara Atla-At-Koş” projesi kapsamında TOKİ Mevlana İlkokulu’nda minik adımlara yönelik atletizm etkinliği büyük..

Afyon'da Minik Adımlardan Büyük Adımlara Atletizm Etkinliği Büyük İlgi Gördü

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yurt genelinde düzenlediği 

“Minik Adımlardan Büyük Adımlara Atla-At-Koş” projesi kapsamında TOKİ Mevlana İlkokulu’nda minik adımlara yönelik atletizm etkinliği büyük ilgi gördü.

Bu etkinlik, atletizm spor dalının bilinirliğini arttırmayı, okul çağındaki çocukların ders dışı zamanlarında spor yapma becerilerini geliştirmeyi ve bilgisayar başında geçen yaşam döngülerine fiziksel hareketlilik getirmeyi amaçlamaktadır. 

Afyonkarahisar TOKİ Mevlana İlkokulu’nda gerçekleşen Atletizm Etkinlikleri, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü spor eğitmenleri tarafından öğrencilere çeşitli etkinliklerin uygulamalı olarak nasıl gerçekleştirildiğini göstererek öğrencilere sporun keyfini yaşatmıştır.

Minik Adımlardan Büyük Adımlara Atla-At-Koş projesi kapsamında düzenlenen etkinlik, öğrenciler arasında büyük bir ilgi uyandırmış ve minik atletler performanslarıyla izleyicileri etkileyerek özel bir deneyim yaşattı. 

Minik adımların gösterdiği başarı, katılımcıları ve öğrencileri teşvik ederken, fiziksel aktivitenin önemini vurguladı.

#AtletizmEtkinliği #MinikAdımlar #GençlikveSporBakanlığı #Afyonkarahisar #Eğitim #Spor #Öğrenciler

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL