SonDakika

Afyonkarahisar’da düzensiz göçmen denetimi

Afyonkarahisar’da düzensiz göçmen denetimi Afyonkarahisar’ da ülke genelinde eş zamanlı olarak yapılan ’düzensiz göç ile mücadeleye yönelik huzur uygulaması’ 4 yabancı uyruklu şahıs yakalandı. Kentte ve ilçelerinde ülke geneli ile..

Afyonkarahisar’da düzensiz göçmen denetimi

Afyonkarahisar’da düzensiz göçmen denetimi

Afyonkarahisar’ da ülke genelinde eş zamanlı olarak yapılan ’düzensiz göç ile mücadeleye yönelik huzur uygulaması’ 4 yabancı uyruklu şahıs yakalandı.

Kentte ve ilçelerinde ülke geneli ile eş zamanlı olarak polis tarafından 67 ekip ve 280 personelin katılımıyla kontrol ve denetim yapıldı. Yapılan denetim çerçevesinde 103 terk edilmiş bina, umuma açık işyeri, otobüs terminalleri gibi yerler kontrol edilip 987 kişinin ve 95 araç sürücüsünün Genel Bilgi Taraması (GBT) üzerinden ehliyet ve ruhsat kontrolleri yapıldı. Kontroller neticesinde 2 şahsa 2 bin 774 TL para cezası kesilerek cezai işlem uygulandı. Geçici koruma dosyaları kapatılıp kimlikleri iptal edildiği tespit edilen 4 yabancı uyruklu şahıs adliyede yapılan işlemlerin ardından güvenlik güçleri ekipleri tarafından koruma altına alındı.

Afyonkarahisar’da düzensiz göçmen denetimi Art’s MagazinSon Dakika

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL