SonDakika

Aile Rehberlik Merkezi’nden binlerce vatandaş yararlanıyor

Aile Rehberlik Merkezi’nden binlerce vatandaş yararlanıyor Merkezefendi Belediyesi Aile Rehberlik Merkezi hukuksal, psikolojik, diyetisyen ve beslenme danışmanlığı hizmeti sağlıyor. Merkezefendi Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik anlayışı ile hayata geçirilen Aile Rehberlik..

Aile Rehberlik Merkezi’nden binlerce vatandaş yararlanıyor

Aile Rehberlik Merkezi’nden binlerce vatandaş yararlanıyor

Merkezefendi Belediyesi Aile Rehberlik Merkezi hukuksal, psikolojik, diyetisyen ve beslenme danışmanlığı hizmeti sağlıyor.

Merkezefendi Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik anlayışı ile hayata geçirilen Aile Rehberlik Merkezi hukuki, psikolojik ve sağlıklı beslenme konularında Merkezefendili vatandaşlara destek olmayı sürdürüyor. Ücretsiz hizmet veren merkezde bugüne kadar binlerce vatandaş hizmetten yararlandı. Kişilerin toplumsal hayata katılımını artırma, yaşadıkları bireysel ve çevresel sorunlarla başa çıkma becerileri kazandırmak amacıyla Psikolojik Destek Hizmeti sağlanıyor. Hastalıklara yönelik beslenme, gebelerde sağlıklı beslenme, bebeklerde ek besine geçişte sağlıklı beslenme, çocuklarda, yetişkinlerde ve yaşlılarda sağlıklı beslenme konularında Diyetisyen ve beslenme danışmanlığı ilçe sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlara destek sağlamaya devam ediyor. Randevu sistemi ile çalışan Aile Rehberlik Merkezi’nden hukuksal, psikolojik, diyetisyen ve beslenme danışmanlığı almak isteyen Merkezefendililer, belediyenin internet adresinden veya çağrı merkezinden oluşturdukları kayıt sonrası randevu almaları gerekiyor.

“Hemşehrilerimizin sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz”

Danışmanlık hizmetleri ile vatandaşlara her zaman destek olduklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Vermiş olduğumuz hizmete büyük oranda kadın ve çocuklarımız yoğun ilgi gösteriyor. Bizlerde kadın ve çocuklarımızın sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürdürebilmeleri için sorunlarını çözüme kavuşturma konusunda elimizden gelen gayreti ve özveriyi gösteriyoruz. Hemşehrilerimizin sorunları alanın uzman ekiplerimiz tarafından doğru yönlendirilerek çözüme kavuşturuyoruz. İlçemizde yaşayan hemşehrilerimize her zaman her konuda destek oluyoruz ve olmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

Aile Rehberlik Merkezi’nden binlerce vatandaş yararlanıyor Art’s MagazinSon Dakika

Aile Rehberlik Merkezi’nden binlerce vatandaş yararlanıyor

Aile Rehberlik Merkezi’nden binlerce vatandaş yararlanıyor

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL