SonDakika

Akhisar’da madde bağımlılığı semineri

Akhisar’da madde bağımlılığı semineri Manisa’nın Akhisar ilçesinde düzenlenen seminerde aile içi iletişim ve madde bağımlılığı ile mücadele konularında bilgilendirmeler yapıldı. Ailelerin en hassas konularından biri olan Aile içi iletişim ve..

Akhisar’da madde bağımlılığı semineri

Akhisar’da madde bağımlılığı semineri

Manisa’nın Akhisar ilçesinde düzenlenen seminerde aile içi iletişim ve madde bağımlılığı ile mücadele konularında bilgilendirmeler yapıldı.

Ailelerin en hassas konularından biri olan Aile içi iletişim ve madde bağımlılığı ile mücadele, Akhisar’da düzenlenen olan bir seminerle ele alındı. Akhisar Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi ile Akhisar Sosyal Hizmet Merkezi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen seminer, ailelere madde bağımlılığı konusunda farkındalık oluşturmayı ve sağlıklı iletişim yöntemleri konusunda bilgilendirdi. Psikolojik Danışman Alper Gök ve Sosyolog ve Aile Danışmanı Ömer Faruk Islak tarafından verilen seminerde, katılımcılar aile içi iletişim teknikleri ve madde bağımlılığıyla mücadelede etkili yöntemler hakkında bilgi sahibi oldu.

Akhisar’da madde bağımlılığı semineri Art’s MagazinSon Dakika

Akhisar’da madde bağımlılığı semineri

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL