Ekonomi

ATSO, Dubai'de Stratejik Görüşmelere Katıldı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) heyeti, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki ziyaretleri sırasında Dubai Ticaret Odası’nda düzenlenen İş Görüşmesi ve Bilgilendirme Toplantısı’na katıldı. Heyette, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Yönetim..

ATSO, Dubai'de Stratejik Görüşmelere Katıldı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) heyeti, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki ziyaretleri sırasında Dubai Ticaret Odası’nda düzenlenen İş Görüşmesi ve Bilgilendirme Toplantısı’na katıldı.

Heyette, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Yücel Albay ve Hayrettin Güzbey, Meclis Üyeleri, Meslek Komiteleri Üyeleri ve Oda Üyeleri yer aldı.

Toplantı çerçevesinde ATSO heyeti, Türkiye Cumhuriyeti’nin Birleşik Arap Emirlikleri Dubai Başkonsolosu Onur Şaylan, Dubai Ticaret Odası Başkanı Mohammad Ali bin Rashed Lootah, 

Dubai ve Kuzey Emirlikleri Türk İş Konseyi Başkanı Kanat Kutluk ile önemli görüşmeler gerçekleştirdi. Heyet, işbirliği ve ticaret potansiyelini artırmaya yönelik değerli bilgiler paylaştı.

Toplantı, ATSO heyeti adına düzenlenen plaket takdimi ve hatıra fotoğrafının ardından sona erdi. 

#ATSO #DubaiTicaretOdası #İşGörüşmesi #Uluslararasıİlişkiler #Afyonkarahisar #Ticaret

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL