Ekonomi

Beyaz Belge Genel Müdürü Resul Sündük, "Yüzüncü Yılda Yüz Başarılı İnsan" Ödülünü Aldı

Afyonkarahisar’da 5 Kasım 2023 tarihinde gerçekleşen “Yüzüncü Yılda Yüz Başarılı İnsan” ödül töreni, birbirinden değerli 100 kişinin ödüllendirildiği unutulmaz bir etkinliğe sahne oldu.  Törene katılan birçok tanınmış isim arasında Beyaz..

Beyaz Belge Genel Müdürü Resul Sündük, "Yüzüncü Yılda Yüz Başarılı İnsan" Ödülünü Aldı

Afyonkarahisar’da 5 Kasım 2023 tarihinde gerçekleşen “Yüzüncü Yılda Yüz Başarılı İnsan” ödül töreni, birbirinden değerli 100 kişinin ödüllendirildiği unutulmaz bir etkinliğe sahne oldu. 

Törene katılan birçok tanınmış isim arasında Beyaz Belge Genel Müdürü Resul Sündük de yer aldı. 

Sündük, törende yılın iş insanı ödülünü kazanarak büyük bir başarı elde etti.

Resul Sündük, ödülünü Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Mehmet Keklik’in elinden aldı. Sündük, Sandıklı’da gazetecilik yapmasının ardından Afyonkarahisar’a taşınarak bir danışmanlık şirketi açmıştı.

Kendisi anons edilirken esprili bir selamla gazeteciliğe geri dönmesi konu edilince orada bulunanlar tarafından tebessümle karşılandı. 

Törende kendisine yapılan bu esprili selamla gülen Sündük, “İşte Resul Sündük” sözleriyle ödülünü aldı.

Resul Sündük, ödülünü teslim aldıktan sonra yaptığı açıklamada, “100. Yılda 100 başarılı insan ödülleri kapsamında düzenlenen törende yılın iş insanı ödülüne layık görüldüm. 

Bu özel gecede emeği geçen başta Sait Karaduman, Saadettin Ulusoy ve Ahmet Uçmak olmak üzere tüm organizatörlere teşekkür etmek istiyorum” dedi.

>>Fotoğraf: Taha Ulusoy

#ResulSündük #Yılınİşİnsanı #Başarı #Afyonkarahisar #BeyazBelgeHaber

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL