Ekonomi

Çalışan emeklilere de 5 bin TL hazırlığı

AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, TBMM’de bugün sunacakları 80 maddelik kanun teklifi hakkında açıklamalarda bulundu.  Güler, Meclis’e sunulacak olan teklifin ülke ekonomisinin geliştirilmesi, döviz girdisi sağlanması, TL’ye yatırım yapılmasının..

Çalışan emeklilere de 5 bin TL hazırlığı

AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, TBMM’de bugün sunacakları 80 maddelik kanun teklifi hakkında açıklamalarda bulundu. 

Güler, Meclis’e sunulacak olan teklifin ülke ekonomisinin geliştirilmesi, döviz girdisi sağlanması, TL’ye yatırım yapılmasının teşvik edilmesi ve elektronik ortama taşınması gibi önemli hedeflere odaklandığını belirtti.

Ayrıca, Güler, teklif kapsamında çalışan emeklilere 5 bin lira ödeme yapılması konusunda da çalışmaların devam ettiğini açıkladı. 

Güler, konuyla ilgili detaylı bir çalışma yapılması için Cumhurbaşkanı’nın bakanlara talimat verdiğini ifade etti. 

“Çalışan emeklilere yapılacak ödeme konusunda her yönüyle çalışılmasını bekliyoruz. 

Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatı doğrultusunda daha detaylı bir program yapılacaktır” diyen Güler, konuyla ilgili gelişmelerin takip edileceğini belirtti.

#Emeklilere5BinLira #KanunTeklifi #EkonomiGelişimi #DövizGirdisi #TLyeYatırım #ElektronikUygulamalar #AKParti #AbdullahGüler #ÇalışanEmekliler #Talimat #Meclis #Gelişmeler

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL