SonDakika

Denizli’de hayırsever işadamı siyasete adım attı

Denizli’de hayırsever işadamı siyasete adım attı Denizli’de sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle tanınan işadamı Rıdvan Yıldız, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pamukkale Belediye Meclis Üyesi adaylığına başvurdu. Denizli’de maddi geliri düşük..

Denizli’de hayırsever işadamı siyasete adım attı

Denizli’de hayırsever işadamı siyasete adım attı

Denizli’de sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle tanınan işadamı Rıdvan Yıldız, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pamukkale Belediye Meclis Üyesi adaylığına başvurdu.

Denizli’de maddi geliri düşük olanlara ve sosyal sorumluluk projelerini yürütmesi ile kente tanınan işadamı Rıdvan Yıldız, “Halka hizmet, hakka hizmet düşüncesiyle” hareket ederek Cumhuriyet Halk Partisi Pamukkale Belediye Meclis Üyesi aday adaylığına başvurduğunu açıkladı. Başvurusu ile siyasete girmeyi hedefleyen Yıldız’ın dosyasını CHP Pamukkale İlçesi Başkanı Uğur Coşkun’a teslim etti.

Uzun yıllardır yaşadığı ilçesinin kalkınmasına yönelik yaptığı önemli çalışmaları meclis adaylığı ile daha bir üst seviyeye taşıyacağını ifade eden Rıdvan Yıldız, “İmkanların sınırlı olduğu bir dönemdeyiz ve ihtiyaç sahibi insanlara daha çok dokunmamız gerektiğini düşünerek belediye meclis üyeliğine başvuru yaptım. Hedeflerim büyük ve çalmadık kapı, dokunmadığım insan bırakmayacağım. Bir önceki seçimler de yüzlerce vatandaşımız ile temasa geçtik ve inandığım partimizin ilkelerini anlattık. Yer mekan gözetmeksizin 7 gün 24 saat demeden misafirleri olduk. İnsanların gönüllerine girdik ve Pamukkale ilçesinde de başarıyı sağladık. Şimdi sıra belediyeyi kazanmaya geldi. Meclis üyeliğim ile daha çok vatandaşımızın sorununa ortak olup, çözüm için elimden geleni yapacağım” dedi.

Denizli’de hayırsever işadamı siyasete adım attı Art’s MagazinSon Dakika

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL