Ekonomi

Dr. Özkiraz, adaylığını açıkladı

Sandıklı Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Dr. Turhan Zahid Özkiraz, yaptığı açıklamada doğduğu, büyüdüğü ve kalbinin olduğu Sandıklı için yeni bir döneme öncülük etmeye karar verdiğini belirtti.  Özkiraz, projeleriyle..

Dr. Özkiraz, adaylığını açıkladı

Sandıklı Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Dr. Turhan Zahid Özkiraz, yaptığı açıklamada doğduğu, büyüdüğü ve kalbinin olduğu Sandıklı için yeni bir döneme öncülük etmeye karar verdiğini belirtti. 

Özkiraz, projeleriyle ilçeyi daha yaşanabilir, modern ve müreffeh bir hale getirmeyi hedeflediğini dile getirdi.

Anadolu’nun köklü ilçelerinden biri olan Sandıklı’nın tarihi ve kültürel zenginlikleri ile doğal güzelliklere sahip olduğunu vurgulayan Özkiraz, ancak ilçenin hak ettiği seviyeye ulaşabilmesi için daha fazla çalışmanın gerektiğine işaret etti. 

Birlik, beraberlik ve dayanışma içinde hareket ederek Sandıklı’nın daha fazla hizmet ve yatırım almasını sağlamayı amaçlıyor.

Açıklamasının devamında, AK Parti’den Belediye Başkanlığı için müracaat yapacağını belirten Dr. Turhan Zahid Özkiraz, partisinin ve Sandıklı halkının dualarına ve desteklerine talip olduğunu ifade etti.

Sandıklı’nın sevilen simalarından Dr. Turhan Zahid Özkiraz, ilçeyi daha yaşanabilir, modern ve müreffeh bir hale getirmek amacıyla AK Parti’den Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.

Özkiraz, ilçenin tarihi ve kültürel zenginlikleriyle doğal güzelliklere sahip olduğunu belirterek, daha fazla hizmet ve yatırım alması için birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını ifade etti.

Aday adaylığı sürecinde AK Parti’ye resmi başvurusunu yapacak olan Özkiraz, hem partisine hem de Sandıklı’ya duyduğu sevgiyle hareket ettiğini vurgulayarak, destek ve duaların kendisi için önemli olduğunu belirtti. 

#Sandıklı #BelediyeBaşkanı #AdayAdayı #TurhanZahidÖzkiraz #AKParti #Seçim2023

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL