Ekonomi

Hapis Cezası Bulunan Şahıs Dinar'da Yakalandı

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ve Dinar İlçe Jandarma Komutanlığı işbirliğiyle gerçekleştirilen operasyon, Bina İçerisinde Muhafaza Altına Alınmış Eşya Hakkında Hırsızlık ve Nitelikli Olarak Konut Dokunulmazlığını..

Hapis Cezası Bulunan Şahıs Dinar'da Yakalandı

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ve Dinar İlçe Jandarma Komutanlığı işbirliğiyle gerçekleştirilen operasyon, Bina İçerisinde Muhafaza Altına Alınmış Eşya Hakkında Hırsızlık ve Nitelikli Olarak Konut Dokunulmazlığını İhlal Etme suçlarından aranan bir şahsın izini sürdü.

Operasyon sonucunda, (5 Yıl 5 Ay) kesinleşmiş hapis cezası bulunan A.E. isimli şahıs, Dinar ilçesi Çakıcı Köyü’nde yakalandı. Yakalanan şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Dinar T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

Yapılan operasyonla ilgili detaylı bilgi veren yetkililer, halkın güvenliği ve suçla mücadele konusundaki kararlılıklarını vurgulayarak, benzer durumları önlemeye yönelik çalışmaların devam edeceğini belirtti.

#Afyonkarahisar #Jandarma #Operasyon #SuçlaMücadele #Güvenlik #HapisCezası #Dinar

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL