SonDakika

Kızılay’dan gazilere tören ayakkabısı

Kızılay’dan gazilere tören ayakkabısı Türk Kızılayı Alaşehir Kızılay Derneği tarafından ilçedeki 14 gaziye 14 çift tören ayakkabısı hediye etti. Alaşehir Kızılay Derneği Şubesinde yapılan törenle başta Türkiye Muharip Gaziler Derneği..

Kızılay’dan gazilere tören ayakkabısı

Kızılay’dan gazilere tören ayakkabısı

Türk Kızılayı Alaşehir Kızılay Derneği tarafından ilçedeki 14 gaziye 14 çift tören ayakkabısı hediye etti.

Alaşehir Kızılay Derneği Şubesinde yapılan törenle başta Türkiye Muharip Gaziler Derneği Alaşehir Şube Başkanı Osman Saraç olmak üzere 14 gaziye 14 çift tören ayakkabısı hediye edildi. Alaşehir Kızılay Derneği Başkanı Nedim Yamak, “Kore Savaşında, Kurtuluş Savaşında, Kıbrıs’ta ve ülkemizin kurtuluşu ve yaşatılması için canlarını pahasına, gözlerini kırpmadan savaşan gazilerimiz bizlerin baş tacımızdır. Bu günleri rahat yaşayabiliyorsak onların sayesindedir. Vatan için göğüslerini siper eden kahramanlarımız her resmî törende ön saflarda yer almaktadırlar. Bu nedenle onlara arada da olsa minnet borcumuzu ödemeye çalışıyoruz. Her zaman onların yanındayız.” dedi.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Alaşehir Şube Başkanı Osman Saraç ise şunları söyledi: “Her törende ülkemiz adına törenlere katılıyoruz. Kızılay Derneği’nin bu davranışından dolayı teşekkür ediyoruz.”

Kızılay’dan gazilere tören ayakkabısı Art’s MagazinSon Dakika

Kızılay’dan gazilere tören ayakkabısı

Kızılay’dan gazilere tören ayakkabısı

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL