SonDakika

Köşk’te bozulan yollar yenileniyor

Köşk’te bozulan yollar yenileniyor Aydın’ın Köşk ilçesinde etkili olan sağanak yağışın ardından özellikle kırsal bölgelerde toprak kayması sonucu bozulan yollar için harekete geçen Köşk Belediyesi ekipleri, müdahale ederek, bozulan yolları..

Köşk’te bozulan yollar yenileniyor

Köşk’te bozulan yollar yenileniyor

Aydın’ın Köşk ilçesinde etkili olan sağanak yağışın ardından özellikle kırsal bölgelerde toprak kayması sonucu bozulan yollar için harekete geçen Köşk Belediyesi ekipleri, müdahale ederek, bozulan yolları yeniliyor.

Köşk Belediyesi, yağış sonrası yaşanan toprak kaymaları nedeniyle yaşanan mağduriyetlerin önüne geçmek için kolları sıvadı. Belediye Başkanı Nuri Güler’in talimatıyla harekete geçen ekipler, yağışlı havalar nedeniyle ulaşımda aksama yaşanmaması için aralıksız çalışmalarını sürdürürken, iş makineleriyle bozulan yolları düzelterek ulaşımın aksamasının önüne geçti.

Şiddetli yağışlar sonrasında vatandaşların karşılaştığı olumsuzluklar için ekiplerin teyakkuzda beklediklerini belirten Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler; “Kış aylarında şiddetli yağışlara karşı hazırlıklıyız. Yağışlardan dolayı özellikle kırsal mahallelerimizde toprak kayması nedeniyle kapanan bölgelerdeki yol düzenleme çalışmalarımız, ekiplerimizin aralıksız çalışmalarıyla devam ediyor. Vatandaşlarımızın güvenli bir şekilde ulaşımlarını sürdürebilmeleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Köşk’te bozulan yollar yenileniyor Art’s MagazinSon Dakika

Köşk’te bozulan yollar yenileniyor

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL