SonDakika

Manisa Büyükşehir Belediyesinden kampüs içine ücretsiz ulaşım

Manisa Büyükşehir Belediyesinden kampüs içine ücretsiz ulaşım Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Kampüsü içerisinde ücretsiz ring servis hizmeti başlattı. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Kampüsü yurtlar bölgesinde..

Manisa Büyükşehir Belediyesinden kampüs içine ücretsiz ulaşım

Manisa Büyükşehir Belediyesinden kampüs içine ücretsiz ulaşım

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Kampüsü içerisinde ücretsiz ring servis hizmeti başlattı.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Kampüsü yurtlar bölgesinde geçtiğimiz günlerde çevre düzenlemesi başlatan Manisa Büyükşehir Belediyesi, öğrencilere önemli bir hizmet daha sundu. Soğuk kış günlerinde, öğrencilerin kampüs içerisinde ulaşımlarına kolaylık sağlayabilmek amacıyla Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla, Hüma Hatun KYK Yurdu ile Üniversite içindeki fakülteler arasında ring servis hizmet başlatıldı. Gün boyunca ücretsiz olarak hizmet sunan servisler, yurtlar bölgesindeki öğrencilerin toplu taşıma duraklarına ve fakültelerine ulaşımlarını sağlıyor.

“Her zaman yanlarındayız”

Ülkenin yarınları olan gençlere büyük önem verdiklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Eğitim hayatlarını Manisa’da sürdüren öğrencilerimizi, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi şehrimizde en iyi şekilde ağırlamaya özen gösteriyoruz. Bu anlamda geçtiğimiz günlerde kampüs içerisinde yurtlar bölgesinde bir çevre düzenleme çalışması başlattık. Kış günlerinde öğrencilerimizin kampüs içerisinde ulaşımlarını kolay sağlayabilmek amacıyla bir de ulaşım hizmeti sunduk. Bu hizmetimiz eğitim öğretim dönemi boyunca devam edecek. Her zaman gençlerimizin yanlarındayız” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyesinden kampüs içine ücretsiz ulaşım Art’s MagazinSon Dakika

Manisa Büyükşehir Belediyesinden kampüs içine ücretsiz ulaşım

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL