Ekonomi

Milletvekili Yurdunuseven, Yeşil OSB'nin Son Durumunu İnceledi

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ziyaretine gelen Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman,  Sinanpaşa İl Genel Meclis üyesi Veysel Tekeli ve Afyonkarahisar 2. OSB Müdürü..

Milletvekili Yurdunuseven, Yeşil OSB'nin Son Durumunu İnceledi

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ziyaretine gelen Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, 

Sinanpaşa İl Genel Meclis üyesi Veysel Tekeli ve Afyonkarahisar 2. OSB Müdürü Süreyya Osman İnanır ile Yeşil OSB’nin son durumu hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Yeşil OSB’nin Türkiye’nin ilk Yeşil OSB projesi olduğunu belirten Milletvekili Yurdunuseven, projenin hayırlı olması temennisinde bulunarak, Afyonkarahisar’ın üretim ve ihracat potansiyelinin artması için Organize Sanayi Bölgelerini önemsediklerini dile getirdi. 

Yeşil OSB’nin ilimize katkı sağlaması adına yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Yurdunuseven, projenin geldiği aşamayı değerlendirdi.

Milletvekili Yurdunuseven’in proje üzerinde incelemelerde bulunduğunu ve Yeşil OSB’nin büyümesi için yapılan tahsisleri takip ettiğini belirten Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, altyapı ve doğalgaz çalışmalarının kısa sürede başlayacağını vurgulayarak, projenin ilimize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ziyaret sırasında Milletvekili İbrahim Yurdunuseven’e Yeşil OSB’nin ilimize kazandırılmasındaki destekleri için teşekkür eden Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, Sinanpaşa İl Genel Meclis üyesi Veysel Tekeli ve Afyonkarahisar 2. OSB Müdürü Süreyya Osman İnanır, projenin önemine dikkat çekerek desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Yeşil OSB’nin ilerleyen dönemde Afyonkarahisar’ın ekonomik gelişimine önemli katkılarda bulunması bekleniyor.

#YeşilOSB #İbrahimYurdunuseven #Afyonkarahisar #OrganizeSanayiBölgesi #EkonomikGelişim

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL