SonDakika

Milli Eğitim Müdürü Çalışkan’dan ara tatil mesajı

Milli Eğitim Müdürü Çalışkan’dan ara tatil mesajı Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Emre Çalışkan, “Tatilinizi dinlenerek, ailenize ve sevdiklerinize zaman ayırarak, birlikte vakit geçirmenin mutluluğuyla çok kitap okuyarak, kültürel,..

Milli Eğitim Müdürü Çalışkan’dan ara tatil mesajı

Milli Eğitim Müdürü Çalışkan’dan ara tatil mesajı

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Emre Çalışkan, “Tatilinizi dinlenerek, ailenize ve sevdiklerinize zaman ayırarak, birlikte vakit geçirmenin mutluluğuyla çok kitap okuyarak, kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlere katılarak, geçirmenizi arzu ediyorum” dedi.

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Emre Çalışkan, 2023 – 2024 eğitim öğretim yılının ara tatili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Öğrenci ve öğretmenlerin bir haftalık arada dinlenme fırsatı bulup yorgunluklarını atacaklarını belirten Dr. Çalışkan, tatil sonrasında daha zinde ve daha dinç bir eğitim – öğretim yolculuğu süreceğini belirtti. Milli Eğitim Müdürü Çalışkan’ın öğrencilere tavsiye verdiği mesajda, “Sizler biricik varlıklarımız, yarınlarımızın güvencesisiniz. Okullarınızda elde ettiğiniz bilgi ve deneyimleri hayatınız boyunca kullanacaksınız. Unutmayınız ki sizlerin gelecek hayalleri, bizlerin de gelecek hayalleridir. Başta öğretmenleriniz olmak üzere bizler; akademik bilgi ile birlikte sosyal ve duygusal becerilerle donatılmanız için azim ve kararlılıkla çalışmaktayız. Sizler, derslerinize özveriyle çalışarak bizlerin bu gayretlerini başarılarınızla geleceğe taşıyacaksınız. Tatilinizi dinlenerek, ailenize ve sevdiklerinize zaman ayırarak, birlikte vakit geçirmenin mutluluğuyla çok kitap okuyarak, kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlere katılarak, geçirmenizi arzu ediyorum. Her birinize teşekkür ediyor, sevgilerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Milli Eğitim Müdürü Çalışkan’dan ara tatil mesajı Art’s MagazinSon Dakika

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL