Ekonomi

Mısırlıoğlu: "Büyük Liderimizi Saygı ve Minnetle Anıyoruz"

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, 10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla bir anma mesajı yayımladı.  Başkan Mısırlıoğlu, Atatürk’ü ebediyete intikalinin 85. yıl dönümünde milletçe saygı ve..

Mısırlıoğlu: "Büyük Liderimizi Saygı ve Minnetle Anıyoruz"

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, 10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla bir anma mesajı yayımladı. 

Başkan Mısırlıoğlu, Atatürk’ü ebediyete intikalinin 85. yıl dönümünde milletçe saygı ve şükranla anmanın önemine vurgu yaptı.

Mesajında şu ifadelere yer veren Mısırlıoğlu: “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 85. yıl dönümünde milletçe saygı ve şükranla yad ediyoruz. 

Demokratik, laik ve çağdaş değerlerle oluşturulmuş en büyük eser olan Cumhuriyet başta olmak üzere, elde ettiği başarıların tümünü Aziz Türk Milleti’ne mal eden Atatürk, mücadeleci kişiliği,

düşünceleri ve ardında bıraktığı yıkılmaz eserleriyle düşmanlarının bile takdir ve saygısını kazanmış, Milletimizin refahı için ömrünün son demlerine kadar durmaksızın çalışmış ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmamıştır.”

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün milletine duyduğu sonsuz güven ve inançla tarihte iz bırakan bir lider olduğunu belirten Başkan Mısırlıoğlu, mesajını şu sözlerle tamamladı: 

“Bu duygu ve düşüncelerle, aramızdan ayrılışının 85. yıl dönümünde Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, büyük lider ve komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, 

milli mücadelemizin kahramanlarını ve vatanın bölünmezliği uğrunda canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bir kez daha saygı, minnet ve rahmetle anıyorum.”

#İYİParti #MuhammetMısırlıoğlu #10Kasım #AtatürkAnmaGünü #SaygıMinnetRahmet

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL