SonDakika

Orman Genel Müdürü Karacabey Yenice’de incelemede bulundu

Orman Genel Müdürü Karacabey Yenice’de incelemede bulundu Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, Yenice Orman İşletme Müdürlüğünde incelemelerde bulundu. Yenice İşletme Müdürlüğü yönetim kadrosuyla değerlendirme yapan Genel Müdür Karacabey, yaptığı konuşmada,..

Orman Genel Müdürü Karacabey Yenice’de incelemede bulundu

Orman Genel Müdürü Karacabey Yenice’de incelemede bulundu

Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, Yenice Orman İşletme Müdürlüğünde incelemelerde bulundu.

Yenice İşletme Müdürlüğü yönetim kadrosuyla değerlendirme yapan Genel Müdür Karacabey, yaptığı konuşmada, Yenice İşletme Müdürlüğü ve Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğünün büyük bir okul olduğunu, teknik ve entansif ormancılığın en iyi yapıldığı yerlerden biri olduğunu belirtti. Karacabey, “Yaptığımız işlerde başarılı oluyorsak bunu tek başımıza değil, ekip olarak hep birlikte yapmaya borçluyuz. Ormancılığımızı bir adım ileriye götürmek amacıyla hepimiz gayret içerisindeyiz” dedi.

Yıl sonu nedeni ile 2023 yılının değerlendirmesini birlikte, 2024 yılı programı üzerinde de istişarelerde bulunan toplantıda Zonguldak Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu, Yenice ve Karabük ili ormancılık çalışmaları hakkında Genel Müdür Karacabey’e bilgi verdi ve ziyaretlerinden dolayı Genel Müdür Karacabey’e teşekkür etti.

Toplantıda, Genel Müdür Yardımcısı Kenan Akduman, Basın Müşaviri Mümin Döngez, Yenice İşletme Müdürü Umut Yılmaz, İşletme Müdür yardımcısı, işletme şefleri ve işletme saymanı yer aldı.

Orman Genel Müdürü Karacabey Yenice’de incelemede bulundu Art’s MagazinSon Dakika

Orman Genel Müdürü Karacabey Yenice’de incelemede bulundu

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL