Ekonomi

Saadet Partisi'nden Afyon’da 'Fikir Duvarı' Etkinliği

Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı, yaklaşan yerel seçim öncesi toplumun nabzını tutmaya devam ediyor.  İl Başkanlığı, 6 Ocak Cumartesi günü Zafer Meydanı’nda gerçekleştireceği “Fikir Duvarı” etkinliği ile Afyonkarahisar’ın sorunlarına çözüm..

Saadet Partisi'nden Afyon’da 'Fikir Duvarı' Etkinliği

Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı, yaklaşan yerel seçim öncesi toplumun nabzını tutmaya devam ediyor. 

İl Başkanlığı, 6 Ocak Cumartesi günü Zafer Meydanı’nda gerçekleştireceği “Fikir Duvarı” etkinliği ile Afyonkarahisar’ın sorunlarına çözüm önerilerini vatandaşlardan alacak.

Etkinlik kapsamında oluşturulacak “Fikir Duvarı”na yazılacak olan öneri ve düşünceler, etkinlik sonrasında detaylı bir rapor haline getirilerek şehrin sorunlarına dair farklı bir içerik oluşturulması planlanıyor. 

Saadet Partisi, böylece yerel yönetim için vatandaşların fikirlerine doğrudan kulak verecek ve onların sorunlarına çözüm üretecek bir platform sunmuş olacak.

Tüm vatandaşları etkinliğe davet eden Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı, her kesimden insanın saat 17.00’ye kadar devam edecek olan etkinlikte görüşlerini paylaşmalarını talep ediyor. 

“Fikir Duvarı” etkinliğiyle, demokratik bir katılım ve toplumun daha etkin bir şekilde yönetim süreçlerine katılması hedefleniyor.

#SaadetPartisi #FikirDuvarı #Afyonkarahisar #YerelSeçimler #SorunÇözümü #Demokrasi

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL