SonDakika

Salihli’de taşkın önlemlerine devam

Salihli’de taşkın önlemlerine devam MASKİ Genel Müdürlüğü oluşabilecek yağışlarda yaşanabilecek muhtemel su taşkınlarına karşı önlem almak amacıyla Salihli ilçesine bağlı Eskicami, Sağlık ve Aksoy mahallelerinde özellikle trafik akışının yoğun olduğu..

Salihli’de taşkın önlemlerine devam

Salihli’de taşkın önlemlerine devam

MASKİ Genel Müdürlüğü oluşabilecek yağışlarda yaşanabilecek muhtemel su taşkınlarına karşı önlem almak amacıyla Salihli ilçesine bağlı Eskicami, Sağlık ve Aksoy mahallelerinde özellikle trafik akışının yoğun olduğu bölgelerde bulunan yağmursuyu ızgaralarında temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde ani ve yoğun yağışlardan kaynaklı yaşanabilecek su taşkınlarına karşı yağmursuyu ızgara temizliklerini sürdürüyor. Bu kapsamda Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Salihli ilçesine bağlı Eskicami, Sağlık ve Aksoy mahallelerinde temizlik çalışması gerçekleştirildi. Ekipler özellikle trafik akışının yoğun olduğu bölgelerde bulunan yağmursuyu ızgaralarının iç kısımlarındaki katı atıklar ve çöpleri temizleyerek taşkınlara karşı önlem aldı. Temizlik çalışmalarının ara vermeden sürdüğünü belirten idare, yağmursuyu ızgaralarının çöp alanı olmadığını hatırlatarak, vatandaşların çöp atma konusunda daha duyarlı davranması gerektiğine vurgu yaptı. Bölgede yaşayan vatandaşlar MASKİ’nin çalışmasını takdirle karşıladıklarını belirtti.

Salihli’de taşkın önlemlerine devam Art’s MagazinSon Dakika

Salihli’de taşkın önlemlerine devam

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL