Ekonomi

Sandıklı'da Operasyonu: Metamfetamin ve Kullanma Aparatları Ele Geçirildi

Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde gerçekleşen bir operasyonda, F.Ö., E.Y., LS. ve M.A. isimli şahısların uyuşturucu madde temin edecekleri bilgisini alan Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı, Sandıklı İlçe Jandarma Komutanlığı ve Narkotik Köpek..

Sandıklı'da Operasyonu: Metamfetamin ve Kullanma Aparatları Ele Geçirildi

Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde gerçekleşen bir operasyonda, F.Ö., E.Y., LS. ve M.A. isimli şahısların uyuşturucu madde temin edecekleri bilgisini alan Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı,

Sandıklı İlçe Jandarma Komutanlığı ve Narkotik Köpek Unsurları işbirliğiyle harekete geçti. 

Adli makamlardan alınan arama kararı doğrultusunda, şahısların kullandığı araç, Jandarma ekipleri tarafından durduruldu.

Yapılan üst araması ve araç içerisinde gerçekleştirilen detaylı arama sonucunda, 17 gram metamfetamin ve 2 adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi. 

Olayın hemen ardından başlatılan adli tahkikat kapsamında şahısların uyuşturucu ticaretiyle ilgili detayları incelenmeye alındı.

Yetkililer, bu tür operasyonların uyuşturucu ile mücadele kapsamında kararlılıkla sürdürüleceğini belirtirken, elde edilen bulguların adli süreçte değerlendirileceği kaydedildi.

#UyuşturucuOperasyonu #Sandıklı #Metamfetamin #Narkotik #Jandarma #Afyonkarahisar

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL