SonDakika

Şoför esnafına yeni Kamyon Garajı müjdesi

Şoför esnafına yeni Kamyon Garajı müjdesi Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, şoför esnafına yeni ‘Kamyon Garajı’ müjdesi vererek, “Afyonkarahisar’a yakışır şekilde sosyal donatı alanları olan, gelen müşterilerin de rahatlıkla ağırlanabileceği,..

Şoför esnafına yeni Kamyon Garajı müjdesi

Şoför esnafına yeni Kamyon Garajı müjdesi

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, şoför esnafına yeni ‘Kamyon Garajı’ müjdesi vererek, “Afyonkarahisar’a yakışır şekilde sosyal donatı alanları olan, gelen müşterilerin de rahatlıkla ağırlanabileceği, içinde akaryakıt istasyonu barındıracak Kamyon Garajını hizmete kazandıracağız” dedi.

Başkan Zeybek, Afyonkarahisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasını ziyaret etti. Oda Başkanı İbrahim Karataş ve şoför esnafı ile buluşan Başkan Zeybek’e AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş’da eşlik etti. Ziyarette şoför esnafının sorun, talep ve çözüm önerilerine ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

Gerçekleşen ziyarette şoför esnafına yeni Kamyon Garajı müjdesi veren Başkan Zeybek, “Her koşulda gece, gündüz demeden rızkının peşinde koşan, direksiyon başında görev yapan tüm şoförlerimizi canı gönülden tebrik ediyorum. Ben de bir esnafım. Sizleri hiçbir zaman kendimden farklı görmedim. Sıkıntılarınızı biliyoruz. Kapımız her daim sonuna kadar açık sizlere. Afyonkarahisar’a yakışır şekilde sosyal donatı alanları olan, gelen müşterilerin de rahatlıkla ağırlanabileceği, içinde akaryakıt istasyonu barındıracak Kamyon Garajını hizmete kazandıracağız. Her zaman bir ve beraberiz. Misafirperverliğinizden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekilmesi ile birlikte Zeybek Başkan’a maket tır hediye edilmesi ile son buldu.

Şoför esnafına yeni Kamyon Garajı müjdesi Art’s MagazinSon Dakika

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL