Ekonomi

Uluçay'dan Kapalı Pazaryeri Sözü

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Çavuşbaş pazarında esnafları ziyaret etti.  Ziyarette Uluçay’a Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, il yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik etti. ..

Uluçay'dan Kapalı Pazaryeri Sözü

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Çavuşbaş pazarında esnafları ziyaret etti. 

Ziyarette Uluçay’a Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, il yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik etti. 

Esnafların sıcak ve samimi ilgisiyle karşılaşan Uluçay, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, Yarenler ve Mecidiye Mahallelerine kapalı pazaryerleri yapacaklarını belirtti.

Uluçay, “Her zaman esnaflarımızın içinden gelen bir başkan adayıyım. Esnaflarımızın taleplerine en hızlı ve pratik çözümleri sunacak projeleri hayata geçireceğiz. 

Bu kapsamda Yarenler ve Mecidiye Mahallelerimizde kapalı pazaryerlerini projelerimiz arasına aldık. 

Mahalle sakinlerimize hitap edecek, modern, düzenli, otopark imkanı olan kapalı pazaryerlerini semtlerimize kazandıracağız” dedi.

Uluçay, ayrıca mevcut pazar yerlerinin düzenlenmesi noktasında da çalışmalar yapacaklarını ifade etti. 

Pazaryerlerini revize ederek, kapalı büfeler ve modüler tuvaletlerle pazar esnafına ve vatandaşlara temiz ve konforlu hizmetler sunacaklarını söyledi.

Ziyaretlerine Çavuşbaş Pazaryeri’nde başlayan Uluçay, ardından Yeşilyol Caddesi esnafını ziyaret etti ve Car Team Afyon ile Vakum Garage Araba buluşmalarına katıldı.

#Afyonkarahisar #BelediyeBaşkanı #HüseyinCeylanUluçay #Pazaryeri #Esnaflar

source

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL